Bine ai venit in eCommunity! Pentru a afla mai multe despre noi creeaza-ti un cont sau logheazate! Multumim!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ai venit in eCommunity! Pentru a afla mai multe despre noi creeaza-ti un cont sau logheazate! Multumim!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Despre Competitie...

In jos

Despre Competitie... Empty Despre Competitie...

Mesaj Scris de I ♥ U Vin Noi 11, 2011 7:13 am

In competitia Tales of Pirates se va organiza un turneu.

Acest turneu va trece prin urmatoarele etape:

1)Inscrierile.

-Aici vom avea nevoie de 8 persoane care stiu sa joace acest joc, sau sunt incepatori, nu conteaza.

2)Inscrierea pe server.

-Echipa eCommunity va avea propriul server de Tales of Pirates.
Aici o sa se tina competita, dar o sa fie si liber pentru toti amatorii de Tales of Pirates.
-Pentru fiecare cont o sa imi trimiteti un mesaj privat mie, I ♥ U sau pe Y|M la ionutz_ionutz186@yahoo.com .

3)Desfasurare.
-Toti jucatorii vor avea 5 zile pentru a creste in Level si pentru a-si face echipamentul mai puternic.
-Toti jucatorii vor avea timp sa intre pe server de la orele 17:30 pana la orele 06:00 (aceste ore au fost alese de catre Organizatoru-l competitiei I ♥ U deoarece server-ul nu poate fi tinut 24/24, iar al 2-lea motiv ar fi acela in care unii ar putea fi la scoala sau alt undeva, iar ei ar avea timp doar seara pentru a intra pe server).
-Dupa ce au trecut cele 5 zile, Sambata 19,11,2011 vor avea loc luptele in arena, luptele vor fi luate la alegere de catre Organizator .
-Luptele vor avea loc ca la celelalte competitii:
-Sferturi de finala
-Semi-finala
-Finala



Castigatorul va primi GameMaster permanent pe server!

I ♥ U

Mesaje : 6
Data de inscriere : 10/11/2011

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum